Půjčovna TESLA Y

Home » Půjčovna TESLA Y
 • Rok výroby: 2023
 • Model vozu: TESLA model Y
 • Převodovka: Automatická
 • Místo: Praha, Praha letiště, Vídeň letiště

Máme skvělou zprávu pro vás! Vůz Tesla Model Y je ihned k dispozici k odběru a vyzkoušení. Nečekejte a užijte si neuvěřitelný zážitek s tímto elektromobilem:

 1. Okamžitý odběr: Tesla Model Y je připraven na okamžitý odběr. Nemusíte čekat, abyste si ho mohli vyzkoušet. Stačí se zastavit a užít si jízdu.
 2. Elektrický výkon: Model Y nabízí výkon, který vás dostane do sedadel. S jeho působivou akcelerací a dynamikou budete zažívat nepřekonatelný pocit svobody na silnici.
 3. Prostornost a komfort: Model Y je SUV, které poskytuje dostatek místa pro posádku i zavazadla. Užijte si pohodlí a luxus během každé jízdy.
 4. Špičková technologie: Tesla je známá svými pokročilými technologickými funkcemi. Model Y je vybaven nejnovějšími inovacemi a inteligentními prvky, které zajišťují jedinečný zážitek z jízdy.
 5. Bezemisní jízda: S Model Y neprodukujete žádné emise. Přispíváte k ochraně životního prostředí a zároveň si užíváte čistou a ekologickou jízdu.
 6. Snadné dobíjení: Máme dobře vybudovanou síť dobíjecích stanic, které vám umožní pohodlné a bezproblémové dobíjení během vaší jízdy.
 7. Luxus a styl: Tesla Model Y je synonymem pro luxus a eleganci. Užijte si styl a prestiž, které s sebou tento vůz nese.
 8. Flexibilní možnosti: Můžete si vybrat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem Modelu Y, přizpůsobený vašim potřebám a plánům.
 9. Oživení každodenního života: Pronájem Tesla Modelu Y vám otevře dveře do světa elektromobility a inovace. Vychutnejte si nové zážitky a obnovte radost ze svého každodenního cestování.
 10. Bezstarostné zážitky: S pronájmem Modelu Y nemusíte mít žádné starosti s údržbou nebo servisem. Jen si užívejte jízdu a nechte se unášet výkonem a komfortem tohoto úžasného vozu.

Nečekejte déle a kontaktujte nás ihned, abyste si mohli vyzkoušet Tesla Model Y.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
V případě požadavku přistavení na adresu, vyplňte prosím adresu zde.